GEOENG
   
 


თქვენთვის სასურველი ინფორმაციის მისაღებად მიუთითეთ თარიღი, (რა რიცხვიდან, რა რიცხვამდე გნებავთ ინფორმაციის მიღება) აირჩიეთ მოსამართლე, განსასჯელი,  მხარეები, ან დარბაზი, შემდეგ გრაფაში მიუთითეთ შესაბამისი პარამეტრი და დააწექით ძიების ღიალკს

მიმდინარე თარიღი: 2016.09.27
თარიღი მოსამართლე მხარეები დარბაზი
2014.10.10 13:00 მამაცაშვილი ქეთევან ჩაფიძის ცენტრი- ზაურ ჯინჭარაძე 28
2014.10.10 13:30 ჯანხოთელი შორენა სს ”მისო ჯორჯიან კაპიტალი”- თეა კერესელიძე, მარიამ კერესელიძე, მამუკა გუგეშაშვილი 29
2014.10.10 13:30 ურთმელიძე თამაზ ჟატუ ნადირაძე- სს საქართველოს რკინიგზა 20
2014.10.10 14:00 გაბრიჩიძე ეკატერინე მალხაზ თაბაგარი- ირინე კაპანაძე 24
2014.10.10 14:00 კოხრეიძე ასმათ თენგიზ ფხაკაძე- სსიპ ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგის) მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დაცვისა და დახმარების სახელმწიფო ფონდი 22
2014.10.10 14:00 ღვინიაშვილი მერაბი მარიამ ლუხუმაიძე- შპს ,,დრიმ ჰილ ჰოსტელ" 9
2014.10.10 14:00 მაისურაძე გიორგი თინათინ ლეკვეიშვილი- სულხან ჩიბურდანიძე 9
2014.10.10 14:00 ჯანხოთელი შორენა თამარ ბარქაია- თამილა ნონიაშვილი 29
2014.10.10 14:00 ჭედია მაკა მაისა სახოკია, გოჩა ბზეკალავა- ზურაბ ნადიბაიძე, პავლე ორჯონიკიძე 25
2014.10.10 14:30 სისვაძე ბესიკ ალისა დიდია- გიორგი ფუტურიძე 23
2014.10.10 14:30 ურთმელიძე თამაზ რაფიელ მურჯიკნელი- შპს ემბა ტრეიდი 20
2014.10.10 14:30 ურთმელიძე თამაზ რაფიელ მურჯიკნელი- შპს ემბა ტრეიდი 20
2014.10.10 14:30 ურთმელიძე თამაზ მედეია მარჯანიძე- სს საქართველოს რკინიგზა 20
2014.10.10 15:00 კოხრეიძე ასმათ შპს ”მითანა”- ალექსანდრე ქამუშაძე, შპს ”ივერია” 22
2014.10.10 15:00 კოხრეიძე ასმათ ზურაბ სამხარაძე -ააიპ ”საკალათბურთო კლუბი შსს აკადემია” 22
2014.10.10 15:00 მამაცაშვილი ქეთევან ნანული ბიჭიაშვილი-ყავლაშვილი- ალექსანდრე ზაკალაშვილი 28
2014.10.10 15:30 ჯანხოთელი შორენა სს ”თელასი”- გურამ (აფხაზი) შენგელია 29
2014.10.10 15:30 ურთმელიძე თამაზ ირაკლი გაგნიძე -სს თელასი 20
2014.10.10 16:00 კაკაბაძე ვლადიმერ ნინო გოგიან- - მიხეილ გელოვანი 42
2014.10.10 16:00 სისვაძე ბესიკ ასმათ ბელადიძე -მზია მურვანიძე, ოთარ ბესტაევა და ჯუმბერ ბევტაევი 23
2014.10.10 16:30 კოხრეიძე ასმათ ჯემინი ალიანს კორპ- სს ”ლაღიძე” 22
2014.10.10 16:30 კოხრეიძე ასმათ ზეინაბ კვიჟინაძე -სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი 22
2014.10.10 17:00 ურთმელიძე თამაზ ელენე კვირცხალია- შპს ჯი დი ეს თი ვი 20
2014.10.10 17:00 სულაკაძე გიორგი ელენე სიორიძე, მანანა გურაშვილი, სლავა ჩხაიძე- დარიკო ჯანდიერი, რუსუდან ხოდელი, ვახტანგ ხოდელი 21
2014.10.10 17:00 ჭედია მაკა ქ თბილისის გლდანის რაიონის გამგეობა- შპს მზიური 21+ 25
2014.10.10 17:00 ჯანხოთელი შორენა ლევან ყუბანეიშვილი- სს ”თელასი” 29
2014.10.10 17:30 სისვაძე ბესიკ მარიეტა მიქაძე- აიკანუშ არუთინიანი 23
2014.10.10 17:30 გვარამია ლევან შპს მეგაკო- შპს ტრანსკავკასიის კრისტალი 42
2014.10.09 10:00 კოხრეიძე ასმათ სოლომონ მენაბდიშვილი -შპს ”მბავუდ ჯორჯია” 22
2014.10.09 10:00 ავალიშვილი ლია შპს ისთ ვესთ კაპიტალი- ნათია ტატურაშვილი 38
Created By: Pro-Service Copyright © 2008 . All Rights Reserved.