GEOENG
   
 


თქვენთვის სასურველი ინფორმაციის მისაღებად მიუთითეთ თარიღი, (რა რიცხვიდან, რა რიცხვამდე გნებავთ ინფორმაციის მიღება) აირჩიეთ მოსამართლე, განსასჯელი,  მხარეები, ან დარბაზი, შემდეგ გრაფაში მიუთითეთ შესაბამისი პარამეტრი და დააწექით ძიების ღიალკს

მიმდინარე თარიღი: 2016.02.10
თარიღი მოსამართლე მხარეები დარბაზი
2015.05.05 14:00 ნინო ბუაჩიძე აბდულჰაფეზ ბასალ, საქ ოკუპირებული ტერიტორიებიდან იძულებით გადაადგილებულ პირთა, განსახლების 36
2015.05.05 14:00 ნათია ჯორბენაძე საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს დავების განხილვის საბჭო, სსიპ შემოსავლების სამსახური, შპს 33
2015.05.05 14:00 თამარ ონიანი ბონდო გაგნიძე, გულბაათ რცხილაძე, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციი 32
2015.05.05 14:00 ილონა თოდუა ეკატერინე გეწაძე, სსიპ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტო, შპს I GPS ოპერატორი, შპს იუნაიტედ სეკური 34
2015.05.05 14:00 ნათია ბუსკაძე გლდანის რაიონის გამგეობა, თორნიკე ქუმსიაშვილი 36
2015.05.05 14:00 ნათია ბუსკაძე არჩილ კამლაძე, ქ თბილისის მთავარი სამმართველოს დიდუბე ჩუღურეთის სამმართველოს პოლიციის მეოთ 4
2015.05.05 14:30 ნათია ბუსკაძე გიორგი გიგილაშვილი, თბილისის მუნიციპაიტეტის გლდანის რაიონის გამგეობის სამხედრო განყოფილებ 4
2015.05.05 14:30 ნინო ბუაჩიძე ააიპ მედიის განვითარების ფონდი, საქართველოს სავაჭრო-სამრეწველო პალატა 36
2015.05.05 15:00 ილონა თოდუა ანა შატაკიშვილი, კახაბერ მაღლაკელიძე, საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგული 34
2015.05.05 15:00 მირანდა ერემაძე გიორგი თუშიშვილი, შპს სი ტი პარკი 39
2015.05.05 15:00 ნინო ბუაჩიძე არჩილ გიორგაძე, დანიელ გარბის ჯამგოსსიანი, მელანია იოანა ჯამგოსსიანი, სსიპ სახელმწიოფო სერვი 36
2015.05.05 15:00 ნათია ჯორბენაძე აკაკი ოჩიგავა, ზაზა მამულაშვილი, თათია კაჭარავა, ნანა ოჩიგავა 33
2015.05.05 15:30 თამარ ონიანი აღსრულების ეროვნული ბიურო, დავით მელაძე, ქ.თბილისის სააღსრულებო ბიურო 32
2015.05.05 15:30 ნინო ბუაჩიძე ახალგორის მუნიციპალიტეტის ბოლის თემის ტერიტორიული ორგანოს რწმუნებული, ახალგორის მუნიციპალ 36
2015.05.05 15:30 ილონა თოდუა დავით ნოზაძე, საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისია 34
2015.05.05 15:30 გიორგი მიქაუტაძე ალექსანდრე ჯაფოშვილი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო, ჯემალ მუკნიაშვილი 35
2015.05.05 15:30 მირანდა ერემაძე დავით ჟორჟოლიანი, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი 39
2015.05.05 15:40 ნანა ჭიჭილეიშვილი სასჯელაღსრულების და პრობაციის სამინისტროს აღმოსავლეთ საქართველოს პირველი ადგილობრივი საბ 20
2015.05.05 16:00 ნათია ბუსკაძე გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარამენტი, შპს სეკნა ჯ SEKNA G 4
2015.05.05 16:00 მირანდა ერემაძე სამედიცინო საქმიანობის სახელმწიფო რეგულირების სააგენტო, შპს კავკასფარმა 39
2015.05.05 16:00 მირანდა ერემაძე სამედიცინო საქმიანობის რეგულირების სააგენტო, შპს სამედიცინო ცენტრი იუნონა 39
2015.05.05 16:00 მირანდა ერემაძე გიორგი ჯიქურაშვილი, გლდანის რაიონის სამხედრო განყოფილება 39
2015.05.05 16:00 ნანა ჭიჭილეიშვილი გელა კახობერაშვილი, საქართველოს სასჯელაღსრულებისადა პრობაციის სამინისტროს აღმოსავლეთ საქ 4
2015.05.05 16:00 ილონა თოდუა ნათელა მაისურაძე, შინაგან საქმეთა სამინისტრო 34
2015.05.05 16:00 ნინო ბუაჩიძე ააიპ მედიის განვითარების ფონდი, საქართველოს მთავარი პროკურატურა 36
2015.05.05 16:20 ნათია ბუსკაძე გარემოსცდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი , მამია გაბესკელიანი 4
2015.05.05 16:30 მირანდა ერემაძე მაია მანწკავა, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს საპატრულო პოლიციის დეპარტამენტი 39
2015.05.05 16:30 გიორგი მიქაუტაძე გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი, შპს კაპირა 35
2015.05.05 16:30 ინგა კვაჭანტირაძე გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი, სს სასტუმროებისა და რესტორნების მენეჯმენტ ჯგ 37
2015.05.05 16:30 ნათია ბუსკაძე ზურაბ სარქისოვი, თბილისის მუნიციპალიტეტის გლდანის რაიონის გამგეობის სამხედრო განყოფილება 36
Created By: Pro-Service Copyright © 2008 . All Rights Reserved.